homepage

ČLOVÍČKOVO VELIKONOČNÍ PUTOVÁNÍ

Milí Človíčci,

bohužel nám doba stále nepřeje.  Společně trénovat nemůžeme, máme pro vás ale alespoň  malou náplast v podobě VELIKONOČNÍ BOJOVKY.

Celý týden (doufejme, že se ve Vysočanech a na Proseku neobjeví nějaký záškodník) na vás bude čekat 10 stanovišť s jednoduchými, úkoly.

Během cesty se dozvíte i  několik zajímavostí o Velikonocích. U každého čísla stanoviště najdete vždy také písmenko - ze všech písmenek si na konci putování poskládáte tajemnou tajenku :)  Budeme rádi, když si uděláte procházku nebo si trať proběhnete - to je jen na vás :)  První stanoviště s úkolem naleznete hned na začátku trasy, tj. před hlavním vchodem Gymnázia Litoměřická, Prosek (Litoměřická 726/17, 190 00 Praha 9-Prosek). Tam také najdete instrukce - kudy, tudy  k dalšímu stanovišti (na každém stanovišti je vždy uveden další bod trasy).  Jakmile úspěšně zdoláte všechny stanoviště a dostanete se až na samý konec trasy (tj. k tělocvičně Atletiky Človíček ve Vysočanech), pak prosíme:

  • poslední, 10. úkol si prosíme splňte venku, 
  • následně si v krabici pod okénkem vrátnice vezměte:
    • diplom,
    • jednu malou odměnu,
    • obrázek Atíka,
  • nechte nám vzkaz na připraveném archu - těšíme se na něj :)) 

Průvodní list s instrukcemi najdete v příloze NÍŽE!!!

MOC PROSÍME - V PŘÍPADĚ, ŽE BY NA UVEDENÉM MÍSTĚ NEVISEL ARCH S ÚKOLEM, VOLEJTE PROSÍM DITĚ NA 606934955. Děkujeme.  Bohužel, je možné, že někdo zničí, pokusíme se co nejrychleji případně doplnit :)

Přejeme Vám hodně zábavy a šťastnou cestu!!! Po trase jsme jako bonus rozsypaly další človíčkovské kamínky - třeba budete mít někdo štěstí a najdete :)

Moc nám chybíte a těšíme se na brzkou shledanou (doufejme!!!)

Vaši trenéři