homepage

ČLOVÍČKOVO VELIKONOČNÍ PUTOVÁNÍ

Milí Človíčci,

bohužel nám doba stále nepřeje.  Společně trénovat nemůžeme, máme pro vás ale alespoň  malou náplast v podobě VELIKONOČNÍ BOJOVKY.

Celý týden (doufejme, že se  neobjeví nějaký záškodník) na vás bude čekat 10 stanovišť s jednoduchými, úkoly.

Během cesty se dozvíte i  několik zajímavostí o Velikonocích. U každého čísla stanoviště najdete vždy také písmenko - ze všech písmenek si na konci putování poskládáte tajemnou tajenku :)  Budeme rádi, když si uděláte procházku nebo si trať proběhnete - to je jen na vás :)  První stanoviště s úkolem naleznete hned na začátku trasy, tj. u PŘÍSTŘEŠKU Hradiště Hostivař z ulice Kunická . Tam také najdete instrukce - kudy, tudy  k dalšímu stanovišti (na každém stanovišti je vždy uveden další bod trasy).  Cesta je vedena HOSTIVAŘSKÝM LESOPARKEM,  v části od Človíčku- namátkou: vyhlídka, dětské hřiště se žlutou skluzavkou, bývalý altán, hřiště s mašinkami, lesní školka a poté zpět k Človíčku. Jakmile úspěšně zdoláte všechny stanoviště a dostanete se až na samý konec trasy (tj. Sportovní ZŠ a MŠ Človíček, Kunická ulice, Hostivař), pak prosíme:

  • za vraty Človíčku (dřevěná překližka, žlutá popelnice a vedle je nadepsaný šedý pytlík) si po splnění posledního úkolu vezměte:
    • jednu malou odměnu,
    • obrázek Atíka,
    • s diplomem se prosíme pouze  vyfoťte a fotku nám zašlete :)), diplom prosíme vraťte na původní místo - děkujeme. 

Průvodní list s instrukcemi najdete v příloze NÍŽE!!!

MOC PROSÍME - V PŘÍPADĚ, ŽE BY NA UVEDENÉM MÍSTĚ NEVISEL ARCH S ÚKOLEM, VOLEJTE PROSÍM TRENÉRCE EWELIN NA  775167382. Děkujeme. Bohužel, je možné, že někdo zničí, pokusíme se co nejrychleji případně doplnit :)

Přejeme Vám hodně zábavy a šťastnou cestu!!! Po trase jsme jako bonus rozsypaly další človíčkovské kamínky - třeba budete mít někdo štěstí a najdete :)

Moc nám chybíte a těšíme se na brzkou shledanou (doufejme!!!)

Vaši trenéři