FAQ

Jak se přihlásit na atletiku?

1.Vyplněním a zasláním krátkého dotazníku, který naleznete zde a zasláním na e-mail: hostivar@atletikaclovicek.cz

Jméno, příjmení dítěte:

Datum narození dítěte:

Sportovní aktivity dítěte:

Preferovaná tréninková skupina:

2.E-mailem vám bude potvrzeno, zda ve vámi preferované tréninkové skupině je volné místo, případně vám bude nabídnuta jiná tréninková skupina

3.Po druhém tréninku rodiče vyplní ON-LINE PŘIHLÁŠKU do atletického oddílu Človíček. Přihlášené děti jsou evidované a pojištěné při ČAS (Český atletický svaz). On-line přihláška bude dostupná zde na webových stránkách během měsíce října.

Kde trénujeme?

Atletika Človíček využívá pro trénování atletický ovál při ZŠ Hornoměcholupská, vnitřní tělocvičnu MŠ Človíček, multifunkční hřiště při MŠ Človíček či Hostivařský lesopark.

Co by mělo dítě zvládat?

Děti, které chtějí začít začít trénovat atletiku musí zvládnou odtrénovat s trenérkami 60 minut plného tréninku bez přítomnosti rodičů. Prosíme rodiče, kteří vědí, že dítě ještě není schopno samostatné spolupráce a bude plakat, aby raději vyčkali do dalšího pololetí.

Chci si vyzkoušet první trénink?

Každý první trénink je zkušební. Trenér na konci hodiny sdělí rodičům, zda-li vše bylo v pořádku. Platba proběhne až po tomto zkušebním tréninku.

Smí rodiče na trénink?

Tréninky jsou určeny jen pro děti, prosíme tedy rodiče o pochopení, že není možné nechat rodiče dívat se či stát přímo u nás. Zejména se snažíme uchránit ostatní děti, které často reagují citlivě na cizího člověka.

Je možné přistoupit na atletiku během roku?

Po předchozí domluvě je možno na atletiku začít chodit i v průběhu roku, záleží na naplnění kroužku. Platba ale zůstává na pololetí stejná.

Jaká je cena za atletiku?

oddílový příspěvek činí 1900,- Kč za člena na pololetí při trénincích 1x týdně

– pro děti navštěvující ZŠ nebo MŠ Človíček 750,- Kč za člena na pololetí

Oddílový příspěvek se hradí na č.ú: 107-8265680247/0100

K platbě do poznámky se píše HOSTIVAR a celé jméno člena.

Společné tréninky rodičů s dětmi?

Na jaře a na podzim se pořádají speciální tréninky pro rodiče a děti, o jejich termínu vždy informují trenéři. Zároveň pravidelně na jaře pořádáme závody pro rodiče a děti, kde mají možnost rodiny společně závodit a děti ukázat, co nového se naučily.